MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsurna 13429059
nr 1342 9059
Trädgårdsurna
Gjutjärn, diameter: 29, höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:04:38
350 kr
600 kr
800 kr